CHARITNÍ SOCIÁLNÍ PODNIK SPERAMUS s. r. o.

HLEDÁ PRACOVNÍKA DO POTRAVINÁŘSKÉ DÍLNY

Co požadujeme?

  • střední vzdělání s výučním listem /výhodou cukrářské či pekařské obory, nebo osobní zkušenosti/
  • záliba a dovednosti v pečení a výrobě cukroví, zákusků
  • ochota a motivace naučit se novým věcem v cukrářské výrobě
  • pracovitost, zručnost, pečlivost
  • férové jednání, loajalita, spolehlivost, trestní bezúhonnost

Co nabízíme?

  • práci vhodnou pro osoby se zdravotním znevýhodněním (osoby s invalidním důchodem)
  • práci na zkrácený úvazek
  • smysluplnou práci s možností seberealizace a využití vlastních nápadů
  • práci v příjemném prostředí a fajn kolektivu
  • podporu a zaškolení, vlídnost

Jaká bude hlavní náplň Vaší práce?

  • práce v potravinářské dílně

– pomoc při výrobě potravinových produktů – příprava těsta, náplní, pečení sušenek, koláčů,
dezertů, dortů, výroba čokolád, pralinek, sendvičů
Místo výkonu práce: Moravská Třebová

Nástup: srpen, nebo dle dohody

Výše pracovního úvazku: 20 hodin, případně dle domluvy

Náležitosti přihlášky do výběrového řízení: strukturovaný životopis

Životopis doplňte, prosím, o následující prohlášení: Prohlašuji, že mě soc. podnik Speramus s. r. o. seznámil se zpracováním osobních údajů v souvislosti s ucházením se o zaměstnání.

Přihlášky zasílejte do 31. 7. 2024 na adresu: Speramus s. r. o., Svitavská 44, 571 01, Moravská Třebová – obálku označte heslem „VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ SPERAMUS“, nebo scanem na e-mail: ludmila.dostalova@mtrebova.charita.cz

Vybraní zájemci budou pozváni k přijímacímu pohovoru.

Speramus s. r. o.  si vyhrazuje právo nevybrat žádného zájemce.